TLÜ blogi

Uus kolleeg – Sirli Lump-Rinne

Tallinna Ülikooli personaliosakonnaga on liitunud tasustamise peaspetsialist Sirli Lump-Rinne.

Pilt - Sirli Lump-Rinne

Palun iseloomusta end ühe lausega.

Olen selline Hunt Kriimsilma tüüpi inimene, kellel elus mitmeid rolle - olen ema, abikaasa, personalitöötaja, ettevõtja, fotograaf, õpilane, kommunikatsioonispetsialist, disainihuviline asjaarmastaja ja palju muud.

Mis Sind tööalaselt kõige enam innustab ja motiveerib?

Tööalaselt innustab ja motiveerib mind enim see, kui suudan ennast arendava tegevuse siduda millegagi, mis toob kasu ka teistele või millel on juures teatav missioonitunde element. Seega on minu jaoks väga oluline tunne, et saan oma kogemuste ja teadmistega olla kellelegi kasulik ja läbi selle ka ise õppida ja areneda.

Mis on Sinu jaoks uue töökoha valimise juures kõige olulisem?

Uue töökoha juures on olulised mitmed aspektid, alates tuleviku perspektiivist ja inimestest endast kuni eelnevas punktis mainitud missioonitundeni. Nii ei julgeks ma välja tuua ühte ja kindlat asjaolu, vaid pean oluliseks nö kogu kompotti.

Millega Sulle vabal ajal tegeleda meeldib? Kuidas end tööasjadest välja lülitad?

Minu hobidest on läbi aegade välja kasvanud pisikesed mikroettevõtted, mille juhtimisega vabal ajal tegelen. Kuigi tegemist on laias laastus siiski tööga, ei tunneta ma seda nii, sest eristan kenasti tegevusi, mida vabal ajal tegema pean või mida vabal ajal ise teha tahan. Suurima hea meelega aga veedan alati aega oma perega ja viibin värskes õhus.

Soovita meile üht Sind mõjutanud raamatut, filmi või mõnd kultuurisündmust.

Häid raamatuid, filme ja kultuurisündmusi on palju, kuid tugevalt on mind mõjutanud Helina Kärgenbergi ja Merit Raju raamat "Sõnadest tähtsam". Tegemist on raamatuga, milles on pealtnäha lihtne sõnum, kuid mis vajab tihti paljudele meist taasmeenutamist.